Teklif Al

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Neler Yaparız?

1997 Yılında Aydın-Kuşadası'nda başlayan faaliyetlerimize şu anda Ankara'nın her bölgesinde devam etmekteyiz. Ana faaliyetimiz, dairelerin anahtar teslimi iç dizaynıdır, ancak eviniz, ofisiniz ve işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de varız. Müşterilerimize her türlü ödeme seçeneklerini sunuyoruz ve eğer isterseniz taksitle kredi kartıyla da ödeme yapabilirsiniz.

Faaliyetlerinin bir parçası olarak konut, villa, ofis ve işyeri projeleri için çeşitli çözümler üretmekte ve iç tasarım alanında önemli hizmetler sunmaktadır. Şirket, önceki çalışmalarında başarısını kanıtlamış ve kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmiştir. Konut, villa, ofis ve işyeri projeleri İstanbul'a önemli yapılar kazandırdı ve önemli istihdam alanları yarattı.

Başlangıcından günümüze, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, işverenimizin müşterimiz olduğunu unutmadan bu ilkeyi sürdürmeye devam edecektir. Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde; onurlu güven veren, tutabileceği sözü veren, sözünün arkasında duran bir firma olarak ilerlemeye devam ediyoruz. 

Video / Tanıtım VideoPAYLAŞ